O NAS

 

Idea . . .

 

Działalność Housenatural opiera się na wdrożeniu pewnej idei na bazie, której firma realizuje się wzbogacając życie prywatne i zawodowe konsumentów.
Nasza oferta przynosi niekwestionowaną korzyść, w przeciwieństwie do tradycyjnych produktów, które są dziś przestarzałe, jak przekonania o ich unikalności.

 

Oferujemy moduły mieszkalne , rekreacyjne czy gospodarcze, w cenie która pozwoli urzeczywistnić marzenie o swoich własnych „czterech ścianach” bez konieczności zaciągania 30letniego kredytu. Warunki nabycia swojego azylu u ludzi młodych, w większości akceptowane są automatycznie. Przekonanie o dokonanym trafnym wyborze , nie powstało po dogłębnej analizie alternatywnych możliwości jakie oferuje dziś rynek, a raczej poprzez wzorowanie się na poprzednim pokoleniu do dziś zobowiązanym kredytem hipotecznym. Szerzej opisują to składowe idei poddane starannej selekcji bez pseudonaukowych spekulacji. Dlatego też przed zakupem nie należy ignorować własnej analizy ofert , ponieważ jest różnica mieć swój prawdziwy dom, a mieć wrażenie posiadania domu, będąc jednocześnie zależnym 30lat od banku.

Zmieniając miejsce zamieszkania można zabrać swój dom ze sobą , gdyż niema przeszkód w transporcie obiektów budowanych w technologii modułowej.Możliwość transportu modułów biurowych, handlowych oraz gastronomicznych jest dla osób przedsiębiorczych, z pewnością największym atutem i jedną z wielu zalet pozwalających szybciej realizować się w biznesie.

 

Budownictwo . . .

 

Domy modułowe to najszybszy sposób na własny dom.
Czas wykonania domu modułowego może ograniczyć się nawet do 21dni , a jego montaż do 1 dnia.
Moduły są w ponad 90% przygotowywane w fabryce, tam powstaje konstrukcja i elementy wykończeniowe, a nawet część wyposażenia. Elementy domów modułowych mają kształt modułów, czyli sześcianów o kilku standardowych wymiarach.

 

Firma dowozi moduły na plac budowy i stawia na przygotowanym fundamencie. Domy modułowe można stawiać na skarpach, na gruncie skalistym, piaszczystym, podmokłym, a nawet na dachu istniejącego budynku.

  Moduły oferowane są w kilku wariantach wykończenia. W bardzo krótkim czasie można zacząć korzystać z wymarzonego domu. Domy są bardzo ciepłe i utrzymują odpowiednią temperaturę przez długi czas . Możliwe jest także docieplenie z zewnątrz i wykonanie elewacji tynkiem cienkowarstwowym(baranek), wtedy dom nie będzie prezentował się jak typowy dom szkieletowy-wszystko zależy od tego, czy Klient wybierze tradycyjny wygląd czy zdecyduje się na nowoczesne budownictwo.

 

Podstawowy moduł domu ogranicza się do stanu surowego zamkniętego z elementami wykończenia, drzwiami zewnętrznymi oraz oknami, dachem i podstawowymi instalacjami.
Bardziej rozbudowane opcje elementów domów modułowych zawierają ponadto pełne wykończenie wnętrz , kompletne wyposażenie łazienek oraz szereg opcji dodatkowych jak np. ogrzewanie podłogowe, kolektory słoneczne, rolety zewnętrzne , monitoring i wiele innych, sterowane za pomocą systemu inteligentnego domu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup domu z najbardziej rozszerzoną opcją, wzbogaconą między innymi o sprzęt RTV, AGD i zabudowę kuchenną oraz szafy i garderoby, mogą w nim zamieszkać już w dniu jego dostawy.

Następną zaletą jest możliwość modyfikacji projektu, a sam projekt ograniczony jest tylko i wyłącznie przez wyobraźnię Klienta.

 

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWÓJ WYMARZONY DOM!!

                              Elewacja, pokrycie podłogi, ściany, rozkład pomieszczeń-wszystko zależy od Ciebie!

Budując z Nami możesz liczyć na kompleksową obsługę.
Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty.